Zimní radosti v Dubaji s My Emirates Winter Pass

Letecká společnost Emirates přináší zpět svůj oblíbený balíček My Emirates Winter Pass, nabízející výhody pro cestující v období od 1. listopadu 2023 do 31. března 2024. Tento program umožňuje držitelům palubních vstupenek využívat exkluzivní slevy v restauracích, luxusních lázních, prémiových obchodech a mnoha dalších zařízeních v Dubaji a celých Spojených arabských emirátech.

Výhody pro cestující do Dubaje

Zákazníci společnosti Emirates, kteří letí do Dubaje nebo mají tranzit v tomto městě, mohou jednoduše uplatnit slevy na populární atrakce, jako je vyhlídka At The Top v nejvyšší budově světa Burdž Chalífa, aquaparky v Atlantis The Palm, IMG Worlds of Adventure a další zábavní parky. Stačí předložit platnou palubní vstupenku a doklad totožnosti.

Nákupní festival v Dubaji

Dubaj láká cestovatele nejen svými sluncem zalitými plážemi a památkami, ale také špičkovým pohostinstvím a volnočasovými aktivitami. Od 8. prosince 2023 do 14. ledna 2024 se v Dubaji koná nákupní festival. Cestující mohou využít štědrý zavazadlový limit od společnosti Emirates a nakoupit si značkové kousky za skvělé ceny. Palubní lístek Emirates navíc umožňuje přístup k exkluzivním nabídkám v restauracích, lázních a rodinných atrakcích během pobytu.

Zážitky pro každého v Dubaji

Dubaj nabízí nepřeberné možnosti pro zimní zábavu. Bez ohledu na to, zda máte zájem o klidné odpočinkové chvíle u bazénu nebo rodinné dobrodružství v krytých zábavních parcích a aquaparcích, tato metropole má co nabídnout pro všechny typy cestovatelů.

Více výhod pro členy Skywards

Členové věrnostního programu Skywards společnosti Emirates mohou sbírat míle za nákupy v maloobchodních prodejnách ve Spojených arabských emirátech. Tyto míle lze využít na nákup letenek, upgradů a dokonce i na vstupenky na koncerty a sportovní akce, což představuje další výhodu pro cestující s Emirates.

Emirates nabízí lety do více než 130 destinací po celém světě na šesti kontinentech, včetně denních letů z Prahy do Dubaje. Letenky lze zakoupit na oficiálních stránkách emirates.com, v call centru, prodejních kancelářích Emirates nebo prostřednictvím partnerských cestovních kanceláří. Nechte se hýčkat exkluzivními výhodami během svého pobytu v Dubaji s My Emirates Winter Pass.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!