Slovenský aquapark Tatralandia si zamilujete

Pokud přemýšlíte, co budete o víkendu dělat, doporučujeme vyrazit za zážitky. Ať už prší nebo svítí sluníčko, vydejte se do slovenské Tatralandie. Samozřejmě, podobných míst existuje mnoho, ovšem Tatralandia na Slovensku je výjimečná a ihned si ji jistě zamilujete. V současné době je to hlavní cíl mnohých turistů a to především rodin s dětmi. I když je Slovensko plné krásných míst, která stojí za navštívení, přesto je nejpopulárnější již tolikrát zmiňovaná Tatralandia, která nabízí plno zábavy. 

Nádherný park Tatralandia najdete konkrétně u Liptovského Mikuláše, kde ho nemůžete přehlédnout. Je otevřen dnes a denně, každý den vítá nejen Slováky či Čechy, ale taky mnohé jiné milovníky zábavy z celého světa. 

Pokud jste v tomto zábavném ráji doposud nebyli, možná nevíte, co vás zde čeká. Pojďme si proto odhalit tajemství místa, kam se sjíždí tisícovky turistů. 

Jedná se o největší slovenský aquapark

I když najdeme na území Slovenska mnoho aquaparků, jenom jeden z nich je ten největší. Je jím Tatralandia, která nabízí mnoho forem zábavy. Děti si zde užijí hromadu legrace v bazénech či na mnoha tobogánech, jež se v aquaparku nachází. Rodičům se zase zastaví dech při pohledu na tropický ráj, který je plný plachetnic, pravých korálů a mušlí. 

Kromě toho zde na dospělé čekají masáže slibující stoprocentní uvolnění. 

Můžu se někde ubytovat?

O ubytování v Tatralandii není nouze. Doporučujeme především nádherné ubytování v Holiday Village Tatralandia. Pokud se zde budete chtít ubytovat, raději si apartmá nebo bungalov rezervujte dopředu. Myslete na to, že sem dnes a denně jezdí stovky či tisícovky turistů, tak ať se na vás dostane. 

Jestliže nemáte čas na zařizování či případnou rezervaci, obraťte se na cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava, která vám s případným pobytem ve slovenské Tatralandii pomůže. Vše bude zajištěno tak, abyste byli stoprocentně spokojeni.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!