Nejstrašidelnější hotely na světě, ve kterých se můžete ubytovat

Po celém světě stojí hotely, ve kterých se stala nějaká tragédie. Do některých z nich se vrací duše zesnulých a dějí se zde velmi podivné věci. Budete se možná divit, ale právě tato místa jsou mezi turisty a cestovali velmi populární. Mnoho lidí se chce ubytovat v děsivém a tajemném hotelu, kde mohou potkat ducha a získat jedinečný zážitek na svých cestách. Představíme si pár nejděsivějších.

Stanley Hotel ve Spojených státech

V americkém Coloradu najdete hotel, který se umístil na seznamu nejstrašidelnějších hotelů podle TripAdvisoru. Na chodbách prý můžete potkat původního majitele hotelu, F. O. Stanleyho. Stejně tak tu lidé viděli postavy, které se vznášely ve vzduchu. Slyšeli podivné zvuky a cítili průvan, i když měli okna i dveře zavřená. Údajně zde prochází duch ženy, která umrzla ve sklepě budovy.

Hotel Burchianti v Itálii

Florencie je rájem pro turisty, ale i zde najdete děsivé ubytování. V hotelu Burchianti prý stále slouží mrtvá služebná. Prochází se zde také smutná žena, která se ráda posadí do oblíbeného křesla a v klidu si plete. A ze zdi na vás dokonce mohou vyskočit neposedné duše dětí, které zde zemřely. Záleží samozřejmě na tom, čemu sami věříte a máte-li odvahu v hotelu přespat.

Ballygally Castel v Irsku

Tento krásný hrad byl postaven v roce 1625 a jeho majitelem byl James Shaw. Podle legendy se mu krátce po nastěhování narodila dcera. Jak to bývá, pán hradu toužil po synovi a dědici svého majetku. Byl tak rozzlobený, že manželku i dceru nechal zamknout v nejvyšším patře hradu a ženě neustále vyčítal, že mu porodila dceru. Isabella nakonec vyskočila z okna, aby jeho výčitkám unikla. Její duše ovšem z hradu neodešla a hostům se stále zjevuje.

Skirrid Mountain Inn v Anglii

Poslední hotel, který si představíme, je jen pro silné povahy. Mnoho hostů zde tvrdilo, že při pobytu cítilo smyčku kolem krku a někteří měli dokonce ráno viditelné stopy po dušení. Na tomto místě se totiž po staletí věšeli trestanci. Evidentně se snaží současným hostům zajistit stejné služby, kterých se sami na tomto místě dočkali.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!