Lyžovačka 2018 s atraktívnymi zľavami v Malej Fatre

Z roka na rok rastie záujem o dovolenku na Slovensku, a preto je už teraz dobré rozmýšľať o zimnej dovolenke, kým sú ešte voľné kapacity a je z čoho si vyberať. Pokiaľ hľadáte dobré lyžiarske svahy a kvalitné služby, jedným zo stredísk kde sa dá naplno vychutnať lyžovačka na Slovensku je lyžiarske stredisko Vrátna. Nezameniteľné je aj čaro tohto lyžiarskeho strediska, nachádza sa uprostred krásnej prírody Malej Fatry, s výhľadmi na končiare okolitých vrchov.

Pre lyžiarov sú v lyžiarskom stredisku Vrátna k dispozícii štyri lokality, a to Paseky, Poludňový Grúň, Chleb a Príslop. Z celkového počtu 14 km zjazdoviek je 1 km ľahkej náročnosti, 8 stredne ťažkých a 5 ťažkých.  Pre snowboardistov je k dispozícii snowboard park, freeride zóny siahajú až do výšky 1709 mnm. Pre lyžovanie s deťmi je na svahu detský park Kids Zone s lyžiarskou škôlkou a babysitting na kopci, kde sa vám o deti postarajú, zatiaľ čo sa budete lyžovať. V stredisku si dobre zalyžujú aj skialpinisti. Pre bežkárov je k dispozícii viac ako 30 km upravovaných trás.

Ako ubytovanie na zimnú dovolenku 2018 by sme vám doporučili chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Okrem toho, že tieto chaty sú ako stvorené pre vašu zimnú dovolenku, budete tu mať aj dostatok súkromia, vychutnávať si môžete súkromné wellness centrum alebo sa môžete korčuľovať na klzisku pri chatách.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!