Luxus v srdci Evropy – poznejte krásy Karlštejna

Česká republika je protkána hrady a zámky, nejznámější z nich, se kterým se pojí mnoho významných událostí českých dějin, je Karlštejn. Jeho okouzlující vzhled si vás podmaní. V královských komnatách si ale romantiku neužijete. Jsou chladné, tak trochu ponuré a navíc veřejnosti je nocování zakázáno. Když chcete poznat krásy místní krajiny, vydáte se do podhradí…

S prestižním titulem

Ještě dávno před tím, než byl položen základní kámen hradu, stával v podhradí mlýn, stojí tu dodnes. Už to ale není mlýn, ale hotel, který nabízí luxusní ubytování u Karlštejna, ovšem za ceny, které nejsou astronomicky vysoké. Jmenuje se Romantický hotel Mlýn Karlštejn. Možná je vám to jméno povědomé, protože hotel získal již několikrát titul za nejlepší místo pro svatbu v České republice.

Romantické pokoje s veškerým komfortem

Hotel u Karlštejna má celkem 21 pokojů (49 lůžek). Všechny se pyšní stylovým zařízením, na všech je také k dispozici Wi-Fi internetové připojení. K nejkrásnějším patří nově zrekonstruovaný prostorný Pokoj královny Elišky. Nachází se v něm dokonce dobová zámecká podlaha, má úžasný výhled do zahrady a nachází se v něm i dětská postýlka, je ideální pro rodinu s dítětem.

Luxusem vás nadchnou pokoje The Best Room HER & HIS. Jejich součástí je prosklená moderní koupelna s volně stojící vanou a dešťovou sprchou.

Rozmanité aktivity přímo v hotelovém komplexu

Nudit se rozhodně nebudete. Hotel má vlastní mini Zoo, nedaleko se nachází i golfové hřiště. V místní restauraci si pochutnáte na rybích specialitách, poté můžete vyrazit na procházku do hotelového areálu a posedět si v altánku. Podívejte se i na další tipy, co dělat v okolí hotelu Karlštejn. Samozřejmě si musíte udělat výlet i na samotný hrad. Víte například, že nedávno byla objevena tajemná chodba.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!