Kvalitní oblečení pro každého dobrodruha

Mnoho z nás dnes dává přednost aktivnímu trávení volného času, ať již ve formě nejrůznějších sportů nebo cestování a turistiky. Abychom si všechny tyto aktivity mohli užít naplno, je důležité mít k dispozici kvalitní a především funkční oblečení, které nám maximálně zpříjemní každý náš pohyb. Ideálně takové, na které se můžeme spolehnout i během nepříznivého počasí. 

Dostupnost, kvalita i široký výběr

Na trhu je k dispozici velké množství značek, které se na výrobu takovéhoto oblečení specializují. Jednou z nich je i značka Termovel, která své produkty vyrábí výhradně v České a Slovenské republice z těch nejmodernějších materiálů. V nové kolekci je velkou měrou zastoupena vysoce kvalitní 100% MERINO vlna, díky které jsou jednotlivé kousky oblečení na dotek měkké a nedráždí pokožku. Tato velmi jemná přírodní vlákna přirozeně absorbují pot a svými antibakteriálními účinky, zabraňují vzniku zápachu i při delším nošení.

Nakupujte přímo u výrobce a podpořte dobrou věc

Termovel nedávno spustil nový internetový obchod, na kterém naleznete kromě funkčního a volnočasového oblečení i speciální kolekci zaměřenou na rybaření a myslivost. Navíc každou objednávkou podpoříte dobrou věc. Od ledna 2015 totiž firma podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem, jejímž prostřednictvím poskytuje pomoc maminkám s dětmi v azylových domech. V roce 2019 pak firma začala podporovat také Lékaře bez hranic, kteří poskytují lékařskou a humanitární pomoc lidem, jenž se dostali do nouze v důsledku přírodních katastrof, epidemií, hromadných neštěstí nebo válek.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!