Krkonoše lákají na léto s novou prosklenou vyhlídkou a nabitým programem

Unikátní prosklená vyhlídka se stala největším lákadlem letní sezóny v Krkonoších. Na konci června byla na vrcholu Stezky korunami stromů Krkonoše instalována ojedinělá skleněná platforma, která návštěvníkům nabídne dechberoucí výhled z výšky 43 metrů přímo pod nohy. Kromě této novinky slibuje Stezka korunami stromů i bohatý kulturní a doprovodný program po celé léto.

Nová skleněná vyhlídka je dárkem k 7. narozeninám stezky, která byla otevřena v roce 2017 a stala se jednou z nejnavštěvovanějších atrakcí regionu. Nabízí jedinečný pohled na okolní krajinu včetně Trutnova, Hradce Králové a především na koruny stromů a lesní porost pod ní.

Prosklená platforma je umístěna na vrcholu věže ve tvaru hořce a sestává ze čtyř pochozích skel o celkové váze 464 kg. Bezpečnost zajišťuje prosklené zábradlí o váze 492 kg.

Letní program Stezky korunami stromů:

  • 7. července 2024: Oslava 7. narozenin stezky.
  • Třetí červencový víkend: Kaskadérská show s účastí kaskadérů z filmů Titanic a Zachraňte vojína Ryana.
  • Červenec a srpen: Historická řemesla, slackline, dravci, parcour, jóga, pozorování stmívání nad Krkonošemi.

V okolí Stezky korunami stromů:

  • Lanovky na hřebeny Krkonoš
  • Bobová dráha
  • Lanové centrum Monkey park v Peci pod Sněžkou

Krkonoše tak nabízí ideální destinaci pro letní dovolenou s bohatým programem a atrakcemi pro celou rodinu. Přijeďte si užít léto do Krkonoš!

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!