Kiwi.com navázalo spolupráci s Letištěm Ostrava

Společnost Kiwi.com zahájila spolupráci s moravskoslezským Letištěm Leoše Janáčka Ostrava. Integrace widgetu této travel-tech společnosti ve vyhledávači na webových stránkách letiště rozšiřuje možnosti cestování z regionu do celého světa.

Kiwi.com widget nabízí lidem cestujícím z ostravského letiště neomezené množství destinací po celém světě prostřednictvím svého vyhledávacího algoritmu umožňujícího self-transfer. Nově tak nejsou při hledání spojení limitováni pouze na lety spolupracujících aerolinek. Z malého, ale regionálně důležitého letiště se tak mohou cestující dostat kamkoliv potřebují, aniž by aerolinky, které na něm působí, musely do těchto destinací nabízet lety.

Propojení mezi Ostravou a Varšavou ve spolupráci letiště s polskou aerolinkou LOT Airlines nabízí velký výběr standardních leteckých tras do celého světa. V kombinaci s itineráři vytvořenými Kiwi.com jsou odtud pro cestující dostupné další blízké i vzdálené destinace, s jedním či dvěma přestupy se tak z Ostravy mohou dostat do Lisabonu, Toronta i na Srí Lanku.

O partnerství

Díky tomu, že naše nabídka pokrývá více než 95 % světově dostupných letů, můžeme i regionálnímu letišti, jako je Letiště Ostrava, zajistit spojení s celým světem. Pro pasažéry z regionu je snadno a rychle dostupné a z něj pak v rámci jedné jediné rezervace mohou pokračovat do celého světa,“ okomentoval partnerství Golan Shaked, obchodní ředitel Kiwi.com.

Jsme jedno ze dvou letišť v Česku, které má díky spojení s velkým uzlovým letištěm, v našem případě prostřednictvím linky do Varšavy, konektivitu s celým světem. Jsme moc rádi, že Kiwi.com nabízí další nespočet možností cestování z Ostravy a do Ostravy,“ doplnil Juraj Toth, obchodní ředitel Letiště Ostrava. V uplynulých letech se ostravské letiště stalo významnou vstupní branou do Moravskoslezského regionu a jen v posledním roce obsloužilo téměř 290 tisíc pasažérů. „Letecká dostupnost má zásadní význam pro dlouhodobě udržitelný rozvoj regionu a my v něm chceme s podporou našich partnerů i nadále hrát svou roli,“ uzavřel Toth.

Součástí partnerství je také informační kampaň na podporu samotné destinace. Letiště Ostrava tedy figuruje jak na stránkách Kiwi.com, tak na jeho sociálních sítích a v i obsahu pro cestovatele. Takto podporuje nejen cesty z Ostravy do celého světa, ale také přílety do moravskoslezské metropole a láká zahraniční turisty na její architektonické památky i kulturní vyžití s důrazem na proslulé festivaly Beats for Love a Colours of Ostrava.

Partnerství Kiwi.com a Letiště Ostrava se bude dále rozvíjet s cílem přivést na letiště více cestujících a podpořit region v rámci dalších marketingových aktivit.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!