Fotky z dovolené v opravdu velkém rozměru

Léto se už pomalu blíží a většina z nás už má naplánováno, kde stráví dovolenou. Ať už jí strávíme u moře nebo v horách, určitě si každý z nás bude chtít pořídit několik fotografií jako vzpomínku na tyto chvíle.

Ať už fotky pořídíte mobilem nebo lépe digitálním fotoaparátem, pravděpodobně nakonec skončí někde v počítači. Není to škoda, když nejkrásnější vzpomínky bychom měli mít stále na očích a ne jen někde v počítači nebo na zapomenutém cédéčku? Co dát některému snímku opravdu velký rozměr? Vytisknout ho třeba na plátno a vyplnit jím prázdné místo na stěně? Věřte, že Vám takový obraz budou hosté jen chválit.

Víte, že takové profesionální fotoplátno může mít životnost přes 100 let, odolá blednutí, oděru, lze ho mýt vodou a bez problému kdykoliv dopnout pomocí klínků? U firmy Dantek.cz je to opravdu možné. Specializují se totiž na výrobu vysoce kvalitních fotoobrazů a velkoplošný tisk fotografií. Kromě profesionálního fotoplátna překrytého dvěma vrstvami laku je na výběr také levnější varianta fotoobraz na plátně klasik, potištěná stejnou dvanáctibarevnou fototiskárnou. Místo laku je u této varianty obraz impregnován sprejem, který rovněž zvýší odolnost obrazu a je také v rozích obrazu vybaven klínky umožňující jeho dopnutí.

Pro ty, kteří chtějí ušetřit ještě víc, a přesto chtějí domácnost ozdobit vlastní fotografií je v nabídce také fotoplakát. Všechny tyto produkty je možné nechat zhotovit v různých rozměrech až do formátu 150×100 cm. Fotku je možné nechat profesionálně vylepšit, udělat z ní černobílou nebo z ní oříznout nechtěný motiv. Obraz je také možné doplnit o dřevěný či hliníkový rám. Takže s ním pro rám nebudete muset chodit do rámařství. Dřevěný rám je vhodný, pokud chcete obraz sladit s nábytkem. Hliníkový rám například v platinové, černé či stříbrné variantě se hodí do každého moderního interiéru.

Ať už přemýšlíte, zda z Vaší fotografie nechat zhotovit fotoobraz nebo plakát, snažte se držet následujících doporučení. Mobilem foťte hlavně venku nejlépe za slunečného dne. Zkontrolujte, zda máte nastavené dostatečné rozlišení. Pokud byste chtěli fotku zvětšit na hodně velký formát, pak je potřeba fotit minimálně na 10 MPx. Při nižším osvětlení vždy použijte blesk, i když fotíte digitálním fotoaparátem. Nepoužívejte fotky z facebooku, kde se po nahrání vždy zmenší a pro tisk jsou zcela nepoužitelné.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!