Emirates slaví 3 miliony pasažérů na lince Praha-Dubaj! Jubilejní cestující se dočkal milého překvapení

Letecká společnost Emirates dosáhla v České republice významného milníku – od roku 2010 do současnosti přepravila mezi Prahou a Dubají tři miliony cestujících. Jubilejním pasažérem se stal cestující, který 14. února odletěl z Prahy do Sydney s přestupem v Dubaji. Na palubě ho čekalo milé překvapení – bezplatný upgrade do Business Class pro něj i jeho doprovod na celý let až do Sydney. Kromě toho dvojice obdržela i dárky z oficiálního obchodu Emirates.

Emirates: Spolehlivý partner pro cesty do celého světa

Jsme velmi hrdí na to, že za 14 let působení Emirates v České republice jsme přepravili už tři miliony cestujících, což svědčí o oblíbenosti značky a loajalitě našich zákazníků,“ říká Bořivoj Trejbal, Country Manager společnosti Emirates pro Českou republiku. „Emirates umožňuje snadné letecké spojení českých cestujících s celým světem, a to díky mladé moderní flotile a nabídce špičkových produktů a služeb.

Spokojenost cestujících na prvním místě

Emirates se v České republice těší velké oblibě. Svědčí o tom i slova Jaroslava Filipa, ředitele Leteckého obchodu Letiště Praha: „Cestující mohou již bezmála 14 let využívat skvělých služeb společnosti Emirates nejen na cestách do Dubaje, ale i na navazujících letech do dalších destinací v jejich široké síti. Do dalších let přejeme společnosti Emirates spousty spokojených zákazníků na palubách jejích letadel, a to nejen na lince mezi Dubají a Prahou.

Emirates v České republice

Emirates působí v České republice od roku 2010 a s letounem Boeing 777-300ER provozuje denní linku mezi Prahou a Dubají. Let EK139 odlétá z Dubaje v 9:05 a přilétá do Prahy v 12:55, zpáteční let EK140 odlétá z Prahy v 15:20 a přilétá do Dubaje v 00:15 (všechny časy jsou lokální).

Společnost Emirates nabízí:

  • Mladou moderní flotilu letadel
  • Špičkové produkty a služby
  • Pohodlné letecké spojení do celého světa
  • Atraktivní destinace, včetně Dubaje, Mauricia, Malediv, Seychel, Srí Lanky, Hanoje, Ho Či Minova města, Bali, Bangkoku, Phuketu, Tokia, Singapuru a Kuala Lumpuru.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!