Dovolená na Slovensku – Tatralandia

Hledáte-li ideální dovolenou pro rodinu s dětmi, romantický pobyt pro dva, relaxační a pohodový odpočinek daleko od starostí a pracovních povinností, nebo snad špetku dobrodružství a adrenalinu, pak jste na takovou dovolenou právě narazili. A nemusíte cestovat ani daleko…

Slovensko – ráj, kde se domluvíte 

Ať už naše vzájemné vztahy se soudními Slováky vnímáte jakkoli, jisté je, že se vždycky bez potíží domluvíte, nemusíte jezdit nikam daleko, dovolená vás finančně nezruinuje a přesto se ocitnete jen pár kilometrů od domova – zcela jako v jiném světě. Slovenská příroda je nádherná, plná překvapení a protikladů a Slováci ví, jak její dary využít. Příkladem je areál vodní zábavy Aquapark Tatralandia, na který vám jeden den rozhodně stačit nebude.

Aquapark Tatralandia – zábava a relaxace pod Tatrami

Ne nadarmo je Tatralandie největším areálem vodní zábavy ve střední Evropě, kde se můžete i ubytovat ve stylových a tématicky laděných chatkách či bungalovech, ale zároveň jediným podobným místem, kde si můžete i zasurfovat. Ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia je ideální pro rodiny s dětmi, zamilované páry i party přátel a nabízí nejen dokonalé ubytovací služby, ale také možnost aktivního využití venkovních prostor – ať pro sport, posezení či grilování. Lákavá je také výrazná sleva pro vstup do Aquaparku Tatralandia pro všechny ubytované a také snadný přístup pouhou brankou, která je samostatným vchodem z ubytovacího areálu přímo do aquaparku. Malebná příroda i kultura regionu Liptov nabízí netradiční vyžití, a to vše pod ochranou i dohledem majestátních vrcholků slovenských hor Vysokých a Nízkých Tater a Malé a Velké Fatry.

Aquapark Tatralandia vás uvítá v létě i v zimě

Na počasí se tu zkrátka nehraje a obě roční období tu mají své kouzlo – no vlastně po celý rok se tu máte na co těšit a každý si tu najde to své. V létě si bez rozdílu věku můžete užívat letní Funpark Tatralandia, 14 bazénů s mořskou, termální či čistou vodou a dovádět můžete na 26 tobogánech a skluzavkách i unikátních atrakcích. Pro děti i dospělé je připraven také celodenní animační program plný zábavy, cvičení a tance. Ani déšť vás v Tatralandii nezaskočí – celoroční Tropical Paradise disponuje průhlednou střechou a hlavně teplotou vody i vzduchu vždy vyšší než 30ºC. Celoročně – a tedy i v třeskutých mrazech – můžete využívat 6 tobogánů a 10 bazénů.

Co si však nemůžete nechat rozhodně ujít je Keltský saunový svět a také masáže, zábaly a léčivé koupele ve Wellness Paradise.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!