Dovolená na poslední chvíli v Chorvatsku

Nabídka ubytování a dovolená na poslední chvíli po celém Chorvatsku je každoročně velice lákavá a cenově příznivá. Last minute do Chorvatska tedy letos nejsou žádnou výjimkou. Slevy na ubytování v apartmánech v Chorvatsku last minute si tak můžete vybírat v široké nabídce za velmi příjemné ceny. Chorvatsko Last minute 2018 tak nabízí ubytování po celém pobřeží Jadranu v soukromých apartmánech, pokojích i kempech za velmi lákavé a zvýhodněné ceny. V nabídkách last minute Chorvatsko naleznete ubytování se slevou 10 až 50 %.

Chorvatsko a dovolená u moře

Chorvatsko a dovolená u moře k sobě neodmyslitelně patří. Tradiční dovolená na Jadranu může představovat snadno dostupnou Istrii, velice oblíbený Kvarner, na přírodu i historické památky bohatou Dalmácii nebo překrásný Dubrovník. Už nyní máte opět tu jedinečnou příležitost podívat se do Chorvatska díky last minute nabídce za mnohem lákavější ceny. Neváhejte a vyberte si z celé řady nádherných zájezdů buď s vlastní dopravou do hotelů umístěných u Jaderského moře, nebo zájezdy autobusem. Na dovolenou last minute do Chorvatska můžete v současné době odletět i pohodlně letecky z Prahy, Brna a Ostravy. Vyberte si exkluzivní lastové nabídky do evropských přímořských destinací.

Last minute do chorvatska

Užijte si národní parky Plitvice, Krka či Kornati, nádherné pamětihodnosti v Pule, Zadaru i Splitu, úžasné pláže, čisté moře a dostatek zábavy pro celou rodinu. Stačí si jen vybrat z nabídky last minute zájezdů do Chorvatska. Prozkoumejte last minute zájezdy do oblasti Středozemního moře a zvažte, zda se vám opět chce jet autem, nebo se necháte odvézt autobusem, nebo zvolíte pohodlí letecké dovolené. Vaše dovolená na poslední chvíli do Chorvatska může začít třeba už zítra. Začnete si užívat nádherné pláže, průzračné moře, idylické ostrovy, výlety lodí a potápění. Vyberte si dovolenou u moře za zlomek původní ceny. Pokud nejste jedni z těch, kteří si plánují dovolenou i rok dopředu a jako vždy ji řešíte na poslední chvíli, Last minute zájezdy jsou pro vás určitě to pravé. 

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!