Dovolená bez starostí aneb bezpečné parkování je zajištěno

Míříte do teplých krajin, chystáte se do Egypta nebo na Seychely? Nejlepší jistě bude, když vyřešíte včas potřebnou administrativu a pak už si jen budete užívat na prosluněných plážích. Velmi důležitou otázkou je i parking vašeho vozu, kterým pojedete se zavazadly k letišti.

Nechat jej na veřejném parkovišti znamená hodně riskovat, podobný postup nelze vůbec doporučit. Jaké se tedy nabízí řešení? Svěřte své auto profesionálům a vychutnejte si dovolenou bez starostí. Ve dnech volna byste přece měli vypnout, relaxovat a v neposlední řadě se připravit na další chvíle v pracovním procesu.

Krátký rezervační formulář je už připraven

Datum a čas příjezdu, to je základní údaj, který zanesete do příslušného formuláře. Upřesníte detaily, potvrdíte svou rezervaci a pak už se staráte jen o to, abyste byli v domluvený čas na místě. Vše tedy probíhá online, nemusíte nikam telefonovat a dlouze čekat na vyřízení žádosti. Postačí několik kliknutí a parkování na letišti v Praze je předběžně domluveno.

Předáte klíče a pak už se nemusíte starat o nic dalšího, v domluveném termínu si pak automobil jednoduše vyzvednete a vydáte se na cestu směrem k domovu. Zabezpečení má několik stupňů, kromě hlídání pomocí kamer je připravena konat i fyzická ostraha. Otevřeno je nonstop, doba vašeho příjezdu je tedy pouze na domluvě.

K dispozici je také přehledný ceník

Vždy naprosto přesně víte, kolik zaplatíte. Ceník nabídne několik variant a je připraven pro letní i zimní část sezony. K dispozici je také možnost mytí a čištění interiéru vozidla. Dva dny, týden nebo naopak čtrnáct dnů? Stačí vyplnit formulář a rezervace pro vás bude brzy nachystána.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!