Chorvatsko – místo, kam se budete chtít vracet

Jen málokterá země dokáže tolika lidem učarovat. Pro tisíce českých turistů je Jadran srdcová záležitost, protože nabízí veškeré benefity dokonalé dovolené. Jako jedna z mála zemí se může pochlubit nejkrásnějšími plážemi světa a vyhlášenou kuchyní plnou zdravých ryb, místního ovoce a vynikajících lihovin. Jestliže si chcete svou další dovolenku v této destinaci užít na maximum, vyberte si levné a přitom dostupné ubytování ve vybavených apartmánech a zažijte pravou tvář chorvatské pohostinnosti.

Pokoje podle vašich požadavků

Atraktivní ubytování po celém Jadranu si smíte vybrat podle vlastních představ. Záleží pouze na tom, zda požadujete plně vybavený pokoj s kuchyňkou, abyste si sami mohli vařit, nebo plánujete cestovat se čtyřnohým mazlíčkem. Mnoho ubytovacích zařízení disponuje vlastním parkovištěm a možností Wi-Fi připojení. Ubytování v Chorvatsku v soukromí má mnoho výhod. Kromě úspory peněz se dostanete do těsné blízkosti pláží i vyhlášených středisek zábavy či památek. Při výběru se orientujte nejen podle zvoleného regionu, ale též počtu osob v pokoji a dalších specifických požadavků, jako je vzdálenost ubytování od pláže, centra města, popřípadě možnosti přistýlky pro nejmenší. Každý objekt poskytuje informace o vybavení a je opatřen aktuálními fotografiemi.

Luxusní plážová dovolená

Navíc se těšte na slevové akce a cenově výhodné apartmány na první moment i last minute. Provoz ubytovacích jednotek zajišťují v drtivé většině samotní Chorvati, se kterými se brzy sblížíte a uvidíte, že se do zvoleného apartmá budete pravidelně vracet. Rovněž se nebojte ani jazykové bariéry, téměř všude se totiž jednoduše domluvíte česky, eventuálně polsky. Díky skvělým cenám můžete vycestovat za zábavou i vodními hrátkami s celou rodinou či partou přátel. Zapomeňte na nepohodlný stan nebo předražené hotely. Chorvatsku vládnou ubytovací jednotky v soukromí!

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!