Chcete si užít pořádnou lyžovačku, ale chybí vám vybavení?

Zima je tu s námi již v plném proudu. Pro někoho to znamená několik měsíců u topení, pro jiného celou řadu aktivních radovánek ve sněhu. Milujete lyžování, běžkování, snowboard a další formy zimních sportů? Těšíte se na sjezdovky, ale nemáte vlastní vybavení? Víme, kde si jej půjčíte levně.

Nejkvalitnější středisko v Čechách

Chcete si užít nekonečné lyžování na poctivě upravených drahách? Pak si rozhodně nenechte ujít ski areál na Klínovci. Právě tato lokalita je zdaleka největší ze všech ostatních českých středisek. Nabídne vám lehké, středně těžké i náročné dráhy, takže si na to své přijdou úplně všichni.

Jak to ale udělat s vybavením, pokud žádné nemáte? Nevěšte hlavu – máme pro vás výhodné a ověřené řešení. Tím je půjčovna lyží Klínovec. Tito poskytovatelé půjčují úplně všechny důležité pomůcky, od sáněk a bobů až po chrániče páteře, helmy, lyže, běžky či celé sety pro děti i dospělé.

Levnější než koupě vlastních

Lyžujete pouze několikrát do roka? V tom případě je pro vás zapůjčení mnohem výhodnější než koupě vlastního vybavení. Kolik vlastně utratíte za celý víkend?

  • Dětský set lyží, holí i bot vás vyjde pouze na 590 Kč za celý víkend. Set dětských běžek na 360 Kč.
  • Víkendové zapůjčení bobů stojí 200 Kč. Sněžnic na 360 Kč.
  • Klasický set lyží, holí i bot pro dospělé vychází na 770 Kč na celý víkend. Set dospěláckých běžek na 550 Kč.

Čím více dní plánujete lyžovat/běžkovat, tím levněji vás každý jednotlivý den vyjde. I přesto vidíte, že půjčení nemusí být drahé.

Chystáte se právě na hory? V tom případě si určitě rozklikněte webové stránky pod odkazem na začátku článku a prohlédněte si dostupné možnosti. Vpravo nahoře najdete telefonní číslo, s jehož pomocí si zarezervujete kýžené vybavení. Případně stačí použít žluté tlačítko „Rezervace“.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!