8 způsobů, jak naložit s fotkami z dovolené

Na každé dovolené fotíme. Sebe, rodinu, přátele, památky a okamžiky, na které nechceme zapomenout. Fotky ale většinou zůstávají v mobilech a v počítačích, což je škoda. Mrkněte na 8 způsobů, co se dá s fotkami dělat u HappyFota.

1. Nechte si je vyvolat

Staré dobré fotky potěší každého a dají se vyvolat, i když nejsou na filmu. Kromě tradičních formátů si můžete u HappyFota objednat tzv. retro fotky, které vypadají tak trochu jako z polaroidu, a navíc si na ně můžete v prográmku rovnou dopsat popisek nebo datum pořízení.

2. Fotokniha je o dost lepší než fotky

Do fotoknihy můžete nasázet spousty fotek, popisků a textů. Takže pak bude vypadat jako kniha z knihkupectví. Její největší výhodou je, že jí můžete celý život listovat a nikdy z ní žádná fotka nevypadne a neztratí se. Leda byste ji vystřihli nůžkami.

3. Fotokniha na fotopapíru

Máte-li opravdu pěkné fotky z nějaké exkluzivnější akce, například ze svatby, promoce, oslavy nebo z výletu za exotikou, neváhejte a vyrobte z nich fotoknihu deLuxe. Tu HappyFoto netiskne na papír, ale vyvolává tradiční chemickou cestou na značkový fotopapír. Největší výhoda? Fotokniha je po rozevření zcela plochá, takže ani kousek vašeho záběru nezmizí ve hřbetu.

4. Fotokalendář od jakéhokoli měsíce

Ano, je to tak, kalendář nemusí začínat jen lednem. Rozhodnete-li se vyrobit si kalendář v létě, může být vaším prvním měsícem v něm třeba srpen. V HappyFotu si můžete vybrat stolní, plánovací nebo z různých nástěnných kalendářů. Stačí do nich jen pár fotek.

5. Fotokalendář na fotopapíru

Stejně jako fotoknihy i fotokalendáře nabízí HappyFoto ve variantě na fotopapíru. Nemusíte se obávat, že by byl takový kalendář hned zapatlaný a byl na něm vidět každý otisk prstu, protože fotopapír, na který se fotokalendáře a fotoknihy vyvolávají, je opatřen ochrannou vrstvou.

6. Ozdobte zeď domova obrazem

Z nejlepší fotografie si můžete u HappyFota nechat vyrobit obraz. Ten vám vytisknou třeba na plátno, které ručně natáhnou do dřevěného rámu. Nebo si můžete zvolit nějaký jiný materiál, který například vydrží vlhkost v koupelně. A nezapomeňte, že obraz může být i vícedílný.

7. Pijte ze svého hrnečku

Fotku si můžete nechat natisknout i na hrneček, těch má HappyFoto v portfoliu také několik, různě velkých a různě barevných. Nejzajímavější je ale určitě ten, který je černý jen do té doby, dokud do něj nenalijete teplý nápoj. V tu chvíli se na něm jako zázrakem objeví vaše fotka.

8. Spousty dalších nápadů

Další způsoby, jak naložit s fotkami, hledejte na stránkách www.happyfoto.cz. Najdete tam například tričko, zástěru, polštářek, podložku pod myš, hrníček, magnety, pexeso, puzzle nebo přáníčko.

Nevíte, jak na to? Výroba a objednání fotek, fotoknih, kalendářů a různých fotoproduktů je velmi jednoduché. Lze je vytvořit online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictvím programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!