3 netradiční tipy kam v Praze za zvířaty

Pražskou ZOO už znáte zpaměti a rádi byste vyzkoušeli něco nového a netradičního? Patříte-li mezi milovníky zvířat všeho druhu, zveme vás na tři netradiční místa, které vás stoprocentně uchvátí. Navštívit můžete Svět medúz, Motýlí dům nebo Zoo Mořský svět.

1) Svět medúz

Ve Světě medúz poznáte fascinující život těchto tvorů a navíc budete ohromeni všudypřítomnými audiovizuálnímí efekty. Prohlédnout si tu můžete celkem 38 akvárií, ve kterých plave přes 30 druhů medúz. Těšit se můžete také na videomapping a unikátní atrakce.

Svět medúz najdete na střeše OC Arkády Pankrác, pohodlně se sem dostanete metrem linky C. Otevřeno mají každý den od 9.00 do 21.00 hodin. Ve stejných časech si můžete zakoupit i občerstvení v přilehlém bistru. Základní vstupné činí 260 Kč.

2) Motýlí dům

Pokud toužíte po tom mít motýli na dosah ruky, navštivte Motýlí dům. Motýli budou kolem vás nejen poletovat, ale možná se usadí i na vaše rameno. Stačí tomu jít trochu naproti a vzít si na sebe barevné oblečení.

Motýlí dům najdete Na Příkopě v budově hračkářství Hamleys, otevřeno je každý den od 10.00 do 20.00 hodin. Dospělí zaplatí za vstup 170 Kč.

3) Zoo Mořský svět

Zoo Mořský svět se neustále rozšiřuje a akvárií přibývá. Vidět tu můžete několik druhů žraloků, murény, barakudy, perutýny, korálové rybičky a další živočichy z exotických míst světa.

Největší mořské akvárium v České republice Zoo Mořský svět najdete v Holešovicích. Otevřeno je každý den, ve všední dny od 8.30 do 18.00 hodin, o víkendech od 9.00 do 19.00 hodin. Vstupenka stojí 380 Kč.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!