Zpáteční letenka do Londýna od 760 Kč

Zimní Londýn si můžete užít letecky již od 760 Kč, ať už poletíte z Prahy nebo Brna. Zpáteční letenky pořídíte na lince Praha-Londýn LTN s návratem Londýn STN-Brno.

Letenky koupíte na datum 27.1.-29.1.2017 za 760 Kč. V lednu v Londýně probíhají velké výprodeje. V tuto dobu lze levně sehnat kvalitní oblečení a elektronika. Pokud nepatříte mezi nákupní maniaky, můžete navštívit divadla nebo koncertní sály. Ceny lístku se po Vánocích vracejí k běžným cenám a seženete tak i lístky (někdy i za výhodnější cenu), které byly přes Vánoce nedostupné. Jestliže byste měli chuť prožít si silvestr znovu, navštivte v Londýně Čínskou čtvrť, kde se od 28.1. slaví Čínský nový rok.

  • Letanka Praha-London LTN s Wizzair
  • Letenka London STN-Brno s Ryanair

Alternativou může být zpáteční letenka z Brna v době 16.1.2017 – 21.1.2017.

  • LETENKY DO LONDÝNA REZERVUJTE ZDE

Jak se dostat do centra ?

Letiště Londýn Luton (LTN)

Nejlevnější způsob dopravy z letiště do centra zajišťují autobusy EasyBus. Jízdenka při včasné rezervaci přes internet Vás vyjde jen na pár liber. Nejlevnější jízdenky jsme našli za £ 1.95.  Autobusy jezdí v intervalu 10-30min.

Letiště Londýn Stansted (STN)

Z města na letiště Stansted můžete znovu zvolit autobusy EasyBus. Ceny jsou obdobné, jako při cestě z Lutonu do města.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!