Zimní fotokniha od HappyFota

Ať už jedete v zimě kamkoli, určitě si to užijete a přivezete si spousty fotek. Víte, že nechávat je v mobilu nebo ve foťáku není moc rozumné? Když si z nich vyrobíte fotoknihu u HappyFota, neztratí se vám ve starých složkách a budete se k nim vracet častěji…

Každý to má s trávením zimní dovolené jinak. Někdo ji tráví na našich horách, jiný v cizích horách a jsou i nadšenci, kteří raději odjedou za tropickým sluncem, než by se proháněli po sněhem více či méně zavátých sjezdovkách. Fotky si ale z dovolené přivážíme všichni.

Máte fotky, které si zaslouží uznání a výjimečný přístup? Nechte si je vyvolat tradiční chemickou cestou do fotoknihy deLUXE. HappyFoto používá na výrobu fotoknih deLUXE kvalitní fotopapír, který je opatřen vrstvou, na které neulpívají otisky prstů. Fotografie na tomto fotopapíru mají takový jas a kontrast, jako byste si je nechali vyvolat u prvotřídního fotografa. A co je nejlepší? Když fotoknihu deLUXE otevřete, je absolutně plochá. To znamená, že každá fotka, kterou do fotoknihy deLUXE rozprostřete přes dvoustranu, zůstane celá. Ani kousek se jí neztratí ve hřbetu.

Myslíte si, že připravit fotoknihu je těžké?

Vůbec ne! Zvládne to i osmileté dítě, máte to vyzkoušeno.  Fotoknihu si můžete vytvořit online na www.happyfoto.cz nebo prostřednictví, programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!