Vše, co cestovatel potřebuje: cestovní pas, opalovací krém a službu Red Bull MOBILE Data

Právě nastal ten správný okamžik, kdy by se měli cestovatelé dozvědět o službě Red Bull MOBILE Data, která je speciálně navržena pro jejich potřeby, pokud chtějí být během pobytu v zahraničí neustále online.

Co je služba Red Bull MOBILE Data?

Jedná se o datový tarif spojený s technologií eSIM karty, který umožňuje uživatelům, kteří si stáhnou příslušnou aplikaci, surfovat v zahraničí za velmi příjemné ceny a s využitím celé řady dalších výhod.

V dnešní době již je prakticky samozřejmostí, že člověk zůstává v nepřetržitém kontaktu s přáteli i rodinou, nebo že má kdykoliv přístup k mapám, navigaci, či dalším aplikacím užitečným při cestování po světě. Ať již se jedná o nákup jízdenek na místní dopravu nebo videohovor s rodiči před usnutím, za normálních okolností může jít o velmi drahou záležitost. Se službou Red Bull MOBILE Data se ničeho takového obávat nemusíte.

Parametry služby Red Bull MOBILE Data

Datový tarif vám bude fungovat ve více než stovce zemí na všech kontinentech. Podle toho, o kterou zemi se jedná, se cena za jeden GB dat pohybuje v rozmezí od dvou do deseti euro. Tuto částku pak cena přesáhne jen v případě několika málo exotických zemí. Jedná se tedy o cenu, která je porovnání s klasickými roamingovými poplatky více než příznivou.

Zdroj: Red Bull MOBILE

Díky službě a aplikaci Red Bull MOBILE Data se cestovatelé nemusí bát příliš vysokých účtů, neboť zde neexistuje přečerpávání dat. Vždy budete spotřebovávat pouze ta data, které máte skutečně k dispozici.

Co je třeba k využívání aplikace Red Bull MOBILE Data

Aplikace je k dispozici jak v obchodě App Store, tak v Google Play. Pro její využívání je potřeba mít pouze telefon podporující technologii eSIM. Telefonů s touto funkcí neustále přibývá, a i díky tomu počet uživatelů služby Red Bull MOBILE Data rychle roste.

Cenová výhodnost bez nepříjemných překvapení

Služba Red Bull MOBILE Data nabízí nejen výhodnou cenu za datové přenosy, ale také dokonalou kontrolu nad výdaji. V případě potřeby je samozřejmě možné kombinovat tento tarif s vaším standardním tarifem. Není přitom nutné měnit ani vyndávat stávající SIM kartu.

Při stažení a aktivaci služby se navíc můžete těšit na vstupní bonus v podobě sto MB dat, které lze začít používat okamžitě. Zkrátka a dobře, aplikace Red Bull MOBILE Data je užitečným pomocníkem každého cestovatele ať již se vydává blízko či daleko. Být neustále online je v dnešní době standardem o který vás nemusí připravit ani vysoké roamingové poplatky vašeho operátora.

Nenechte se při cestování ničím omezovat a vydejte se na cesty tak, jak odpovídá 21. století. Se službou Red Bull MOBILE Data se nemusíte strachovat o účty a věnovat se tomu nejdůležitějšímu: poznávání nových míst a kultur.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!