Víte, jak si užít cestování bez starostí?

Žijeme v úžasné době, kdy je cestování dostupné téměř pro každého. Kdokoliv si může sbalit kufr a vyrazit do zahraničí. A je jedno, jestli na den, týden, měsíc nebo rok. Do zahraničí jezdíme na dovolenou, ale i pracovně. Zkrátka, v dnešním světě to už bez cestování ani nejde. Žijete tak i vy? Musíte vědět, že jen jedna varianta je ta nejjistější!

Nenechte nic náhodě, pojistěte se!

Ve většině případů je cestování příjemnou změnou, která člověka rozptýlí z každodenního stereotypu. Často se těší na nové zážitky, ale i na cizí kulturu a krásnou přírodu. To všechno je samozřejmě správné. Na druhou stranu není dobré zapomínat, že se mohou přihodit i nečekané věci. Proto je dobré nic neponechat náhodě a sjednat si cestovní pojištění do zahraničí.

Jedině s ním je cestování bezpečnější!  Jak na to? Velice jednoduše. Dnes už se nemusí chodit fyzicky na pobočku. Sjednání pojištění online zvládne každý sám během pár minut z pohodlí domova. Kdyby se náhodou objevil jakýkoliv problém, je možné se obrátit na klientskou linku pojišťovny ERGO na telefonním čísle 221 585 111.

Pojištění platí už den po sjednání

Nespornou výhodou je fakt, že cestovní pojištění je možné sjednat i o víkendu. Navíc platnost je už od dalšího dne. Takže se stačí rozhodnout, vyřídit formality a vydat se na bezproblémovou cestu do zahraničí. Před uzavřením cestovního pojištění se nezapomeňte podívat na konkrétní tarify pro cestovní pojištění, kde se dozvíte všechny potřebné informace.

Dovolená s pojistkou je zkrátka lepší. Můžete se oddávat veškerým radovánkám, ale zároveň budete mít jistotu, že vás případné zranění finančně nezruinuje.

S doplňky ještě výhodněji

Kromě klasické cestovní pojistky se vyplatí mít doplňky, jako jsou: pojištění zavazadel, odpovědnosti (více tady), pojištění storna a další. Například u Ergo pojišťovny je získáte za pouhých 10 Kč na den.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!