Uvolněte tělo i mysl v luxusním Wellness & spa hotelu Augustiniánský dům

Sníte o božské relaxaci v nejkrásnějších zákoutích přírody, zaslouženém odpočinku i novém přívalu energie a dobré nálady? Přestaňte se mučit pouhým sněním a odměňte sebe i své blízké wellness pobytem v magicky kouzelné přírodě lázeňského města Luhačovice. Hotel Augustiniánský dům je připraven vytrhnout vás ze stresu, stereotypu i nudy a dopřát vám zážitky, které si zasloužíte.

Hotel Augustiniánský dům je oázou klidu a odpočinku

Harmonie smyslů uvnitř i navenek – to je čtyřhvězdičkový hotel v Pražské čtvrti lázní Luhačovice, který vás zaujme nejen svou architektonickou krásou, ale také luxusním interiérem od restaurace nabízející tradiční i zážitkovou gastronomii, až po komfortně zařízené pokoje.

Na vaši relaxaci zde myslí nejen uvnitř, ale i venku – novinkou je Zahrada 6 smyslů, která vás dokáže nadchnout, hýčkat i inspirovat. Wellness pobyty, které si zde rozhodně nemůžete nechat proklouznout mezi prsty, si navíc můžete dopřát i v případě, že na toto kouzelné místo dorazíte i s dětmi.

Děti jsou v Augustiniánském hotelu vítanými hosty – nechybí zde speciální dětské menu ani jedinečné dětské multifunkční hřiště. Absolutní lahůdkou je však možnost hlídání vašich ratolestí profesionály. Ač milující rodiče i přesto si tak – bez výčitek, a skutečně naplno a bez starostí – můžete dopřát tolik potřebnou chvilku sami pro sebe, ve vyhlášeném wellness centru Harmonie.

Dopřejte si wellness pobyt, na který se nezapomíná

Čas od času si hýčkání a rozmazlování zaslouží každý, dopřejte ho tedy i sobě, svému partnerovi či svým rodičům a darujte jim k výročí, narozeninám nebo prostě jen tak pro radost, dárkový poukaz k wellness pobytu v hotelu Augustiniánský dům.

Během pobytu na vás čeká nejen příjemné ubytování v luxusně zařízených pokojích, bohaté snídaně s romantickým výhledem i lahodný oběd a večeře o třech chodech, ale především neomezený vstup do wellness & spa centra Harmonie včetně občerstvení.

Svůj relaxační wellness pobyt si tak můžete okořenit bazénem s protiproudem a masážními tryskami, whirlpoolem, finskou či bylinnou saunou, solnou či mentolovou parní lázní a nechybí také masážní sprchy, relaxační místnost a mnoho dalších wellness prvků. Užít si můžete i profesionální masáže z rukou zkušených terapeutů, kteří vám také pomohou sestavit wellness pobytový program přímo na tělo.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!