Svoje fotky z dovolené vytiskněte ve fotoknize od HappyFota!

 Jestli se právě vracíte z dovolené, můžete začít tvořit svoji fotoknihu už cestou. Třeba na mobilním telefonu. Až dojedete domů, otevřete si svůj projekt z cloudu a budete pokračovat. Jak jednoduché!

Takhle snadno dokážete vytvořit fotoknihu zatím jen u HappyFota. Jak by ne, vždyť tahle fotoslužba byla první, která u nás začala fotoknihy nabízet. Od té doby nezahálela a stále se zlepšuje.

Je lhostejné, jestli pracujete z mobilu či z počítače jakékoli značky s jakýmkoli systémem. Ukládání projektů v cloudu a jejich sdílení napříč všemi zařízeními a operačními systémy nabízí HappyFoto exkluzivně, u žádné jiné fotoslužby nic takového nenajdete. A protože jde o jeden program, má na všech zařízeních stejné ovládání, funkce i tlačítka.

Samotný program na vytváření fotoknih, kalendářů a dalších fotodárků je velmi intuitivní. Máme vyzkoušeno, že ho zvládne ovládat i osmileté dítě. A kdybyste si přece jen s něčím nevěděli rady, personál na zákaznické lince vám vždy ochotně poradí.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!