Restaurace U Johana Zlín

Okrajová část města Zlína je neméně malebným úsekem na východě Moravy. Tato lokalita vás zve do vinařských sklípků, úrodných půd, restauračních, zařízeních a řady možností ubytování. Pokud člověk hledá něco opravdu exkluzivního, neměl by minout Restauraci U Johana.

Milují to tady i děti, které se před dobrým jídlem vydovádí na dětském hřišti se skluzavkou. Letní zahrádka přeje připraveným a určitě se vám odmění hojnou zelení a bujnou vegetací v podobě květin a stromů. Pro svatební páry je nachystán pokoj s masážní vanou. Člověk tu zažije romantiku i rodinnou idylku od oslav, večírků a svateb až po křtiny.  Ubytování Zlín nabízí Vám poctivě vybavené pokoje s nádechem komfortu dnešní doby, stylizované ve dřevě s příjemnou domácí atmosférou – ideální pro vaše hosty – obchodní partnery, návštěvy domácí i zahraniční, přátele nebo rodinu. Výhodou je denně otevřená restaurace s kvalitní kuchyní a nabídkou čerstvých surovin.

Ubytování Zlín nabízí parkování pro hosty hned vedle penzionu. Rodiče s dětmi si zamilují nádhernou scenérii jako na dlani s dětským konceptem v podobě hřiště a skluzavky. V areálu je dostatek míst k parkování, ale člověk k nám jistě trefí i pěšky nebo trolejbusem.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!