Přijeďte se zahřát do termálních lázní ve Velkém Mederu!

Poznejte slavné termální lázně Thermal Corvinus, které se nacházejí ve Velkém Mederu, dříve známém jako Čalovo. Naše wellness středisko pro vás připravilo luxusní péči v podobě nově otevřeného saunového světa. O vaše tělo se v něm postarají čtyři moderní sauny a velice oblíbená solná jeskyně. Přijeďte se k nám relaxovat a už nebudete chtít odjet!

Termální lázně Thermal Corvinus vám nabízí širokou škálu wellness procedur. Vybere si u nás i ten nejnáročnější klient.

Vaše tělo zažije skutečně intenzivní pocit uvolnění a tepla v našich krytých a polokrytých termálních bazénech s teplotou vody od 28 do 38 °C. Chemické složení geotermální vody má příznivé účinky na léčení kloubních onemocnění, problémy s páteří i na regeneraci svalové hmoty. V našem areálu, obklopeném rozsáhlým lesoparkem, jich naleznete celkem devět. O příjemnou masáž během plavání se postarají vodní trysky a masážní sprchy umístěné přímo v našich bazénech. Nic vás už z tepla nevyžene.

Kromě termálních bazénů můžete využít také wellness procedury. Vychutnat si můžete perličkovou koupel, masáže, bio solárium, biotron léčbu, magnetoterapii Bemer nebo termoakupresurní masážní lůžko Ceragem.

V našem wellness centru se nebudou nudit ani vaše děti. Nabízíme jim rodinný zábavní bazén s interaktivním vodním hřištěm. Z naší vodní věže už nebudou chtít odejít. Užijí si také kopec zábavy pod vodopády a vodními sprchami, vodními clonami a v 500 litrovém vědru. Vodní děla a skluzavky jsou u nás samozřejmostí. To nejlepší však na ně ještě čeká na našich tobogánech s barevnými světelnými efekty.

Pokud jste vášnivými milovníky plavání, nabízíme vám krytý plavecký bazén s délkou 25 metrů. Můžete tak dále pracovat na své kondici před příjemnou relaxací.

Věříme, že po našich wellness aktivitách vám také pořádně vyhládne. Proto jsme pro vás připravili také lákavou nabídku v restauračních zařízeních a bufetech. Nakoupit si můžete v našich obchůdcích a milovníci vína určitě ocení i stylovou vinárnu. A pokud nebudou děti stále dost unavené, ve vstupní hale na ně čeká krásné hřiště. Vy si zatím můžete vychutnat naši skvělou kávu.

Za tříhodinový vstup v pracovní den zaplatíte 6 eur, o víkendech pak pouze o 1 euro více.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!