Okouzlující krása sakur s Emirates: oslavte jaro v Japonsku

Společnost Emirates zve cestující na palubu svých letů z Dubaje do Japonska, aby zažili pomíjivou krásu sakur, třešňových květů, které rozkvétají pouze jednou ročně. Od 25. do 31. března se tak otevírá jedinečná příležitost oslavit příchod jara a ponořit se do japonské tradice.

Tradiční japonské speciality na palubě

Emirates pro své cestující během letu připravila speciální menu inspirované japonskou kuchyní. Vychutnat si tak mohou lahodné dezerty, tradiční jídlo kaiseki a širokou nabídku japonských filmů a hudby v palubním systému Ice.

Kaiseki: gastronomický zážitek z Japonska

Všechny třídy Emirates nabízejí kaiseki, japonskou večeři složenou z několika chodů. Mnoho komponentů kaiseki je sezónních a připravuje se z čerstvých surovin. Mezi speciality patří kinpira renkon (kořen lotosu s mrkví a gobo), saba kinuta maki roll (rolovaná makrela s rýží a zeleninou), yuanyaki (pečený mořský vlk s mrkví a cukrovým hráškem) a mnoho dalších. Nechybí ani japonský čaj sencha a saké Nanbu Bijin Tokubetsu Junmai. V First Class a Business Class si cestující vychutnají dezerty v podobě trojice klasických, sakurových a matcha mochi s kaviárem yuzu a zeleným čajem anglaise.

Japonská zábava na palubě

Palubní systém Ice nabízí širokou škálu japonského filmového obsahu, včetně novinek jako Ghost Book, Komada – A whisky Family, Dreaming in Between, Takano Tofu a Even If This Love Disappears Tonight. K dispozici je až 45 japonských filmů a 225 hollywoodských filmů s japonským dabingem. Nechybí ani 50 kanálů s japonskou hudbou a playlisty.

Spojení do celého Japonska a dále

Emirates provozuje každodenní lety do Tokia (Haneda a Narita) a Ósaky. Z těchto destinací nabízí cestujícím spojení do dalších 24 vnitrostátních měst v Japonsku díky codesharovému partnerství s Japan Airlines. Japonští cestující taktéž mohou využít bezproblémového přístupu do více než 130 destinací na 6 kontinentech přes Dubaj, včetně oblíbených destinací, jako je Itálie, Španělsko, USA, Francie a Velká Británie.

Okouzlující krása sakur s Emirates je jedinečnou příležitostí, jak zažít japonské jaro v plném lesku. Společnost Emirates se postará o to, aby se váš let stal nezapomenutelným gastronomickým a kulturním zážitkem.

Podrobnosti:

  • Doba trvání akce: 25. – 31. března 2024
  • Linky: Dubaj – Tokio (Haneda a Narita), Dubaj – Ósaka
  • Speciální menu: dezerty, kaiseki, japonské filmy a hudba
  • Spojení: do 24 vnitrostátních měst v Japonsku a dále do 130 destinací na 6 kontinentech
Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!