Krkonoše, zábava po celý rok

Krkonoše patří mezi tradiční zejména zimní cíl mnoha návštěvníků z Čech i ze zahraničí. Objevte i vy kouzlo těchto českých hor. Co vám mohou nabídnout?

Zažijte Krkonoše

Když se řekne lyžování, téměř automaticky se většině lidí vybaví Špindlerův Mlýn. Jedná se o jedno z nejznámějších středisek nejen v Krkonoších, ale i v celé České republice. Je pravým rájem pro sjezdaře, běžkaře, ale také ski alpinisty.

Rovněž zde na své přijdou vyznavači pěší turistiky. 

Ostatně čirý turistický ruch v Krkonoších neutichá ani v létě. K procházkám láká nejenom panenská příroda, ale také typická lidová architektura v podobě malebných roubenek. Akční rafting nebo poklidné rybaření mohou čas strávený v těchto českých horách korunovat.

Špindlerův Mlýn je tak ideálním výchozím bodem pro poznání této krajiny. Pro návštěvníky pak nabízí i skvělé zázemí v podobě mnoha útulných hotelů a pensionů. Ideální volbou pro ubytování ve Špindlerově Mlýně je pension Karolína.

Vstupte do pensionu Karlína

V rámci tohoto ubytovacího zařízení můžete využít nově rekonstruované dvoulůžkové pokoje, případně též prostorné apartmány s kapacitou tři až šest osob.

Vybavení zahrnuje ve všech typech plochou televizi, apartmány disponují vlastní vybavenou kuchyní, k apartmánu Economy navíc přiléhá i zimní zahrada. K vašemu odpočinku přispějí i pohodlná lůžka s ortopedickými matracemi. 

Ať se rozhodnete užít si romantickou dovolenou v páru nebo zažít akční prázdniny se svými potomky, pension Karolína nabízí komfortní ubytování ve Špindlerově Mlýně i pro ty náročnější z vás.

Stravování je řešeno formou kontinentální snídaně, případně polopenze. Dále mohou hosté zavítat i do restaurace, která k pensionu Karolína náleží. Po celý rok vás nadchne bohatá nabídka jídel a v letním období jsou chutné pokrmy navíc podkresleny krásným výhledem z terasy.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!