Kanada nabízí cestovatelům překrásnou přírodu, kulturu i pivo!

Nad Spojenými státy najdete obrovskou zemi, která vás překvapí svou rozmanitostí. Rozmanitá příroda, bohatý městský život i adrenalinové zážitky najdete na jednom místě. Při kempování můžete potkat medvěda, jít po stopách původních obyvatel nebo si vychutnat jedinečné jídlo a pití. Proč byste se na příští dovolenou měli vydat právě do Kanady?

Kanadská příroda je největším lákadlem

Bohaté lesy, divocí medvědi, Niagarské vodopády, Skalisté hory, obrovská jezera a bouřící řeky. To všechno najdete v Kanadě. Ať se do této země vydáte v jakémkoli ročním období, místní příroda vás velmi příjemně zaskočí. Budete překvapeni, jak nádherná je čistá a neporušená příroda. Navíc zažijete scenérie, na které nezapomenete po mnoho let.

Kanadská kuchyně vás překvapí

Kanada je známá hlavně pro javorový sirup, který je zde velmi populární. Překvapí vás také „poutine“, což jsou hranolky s omáčkou a sýrem. Vychutnat si můžete také čerstvé ryby, které se loví ve vodách Atlantiku i Pacifiku. Z nápojů nezapomeňte ochutnat jejich tradiční pivo, víno, gin nebo vodku. Na výrobu alkoholických nápojů jsou mistři a zaručeně vám jejich pití bude chutnat.

Užijte si adrenalin během celé dovolené

Hledáte na dovolené akci? Zkuste turistiku, cyklistiku, rafting, horolezectví nebo potápění. V zimě, která zde začíná již za našeho podzimu, si můžete užít nejlepší ski areály na světě. Stejně tak si můžete vyzkoušet bruslení nebo chytání ryb pod ledem. To bude velmi zajímavý zážitek, který na každém místě zažít nemůžete.

Ve městech najdete kulturu i mrakodrapy

Kanada není jen opuštěným místem bez měst a lidí. Ve velkých městech (Toronto, Montréal, Ottawa, Vancouver ad.) si užijete hodně zábavy. Najdete pulzující města s francouzskou atmosférou, kde si můžete užít historii, zábavu, nakupování i kulturu. Pro milovníky společnosti a kultury budou místní města naprosto dokonalá. Navíc jsou místní lidé velmi milí.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!