Již nikdy do Chorvatska autem. Vybíráme letenky do Chorvatska

Už nechcete absolvovat tu dlouhou cestu do Chorvatska autem? Chcete se vyhnout únavě a nebezpečí při cestě autem? Leťte letadlem! Letenky do Chorvatska nejsou drahé. Kde a jak je pořídit?

Chorvatsko je oblíbená turistická destinace, kam každý rok míří tisíce Čechů. Doby, kdy se celá rodina vtěsnala do auta i s jídlem na 14 dní jsou už pryč. Do Chorvatska se nechá cestovat elegantně, bezpečně a levně. Letadlem. Navíc při rostoucích cenám benzínu můžete i ušetřit.

Letenky do Chorvatska můžete koupit celkem levně. Letecké společnosti létají do různých koutů Chorvatska, nejen do hlavního města Dubrovníku. Letenky do Chorvatska tak můžete vybírat nejen podle ceny, ale také podle destinace.

Kolik stojí?

Vyplatí se ale vůbec do Chorvatska letět? Kolik stojí letenky do Chorvatska? Obecně platí, že levnější letenku do Chorvatska pořídíte u nízkonákladových leteckých společností. Vyplatí se také sledovat různé akční nabídky aerolinek.

Letenky do Chorvatska můžete pořídit levněji, pokud nepoletíte z Prahy, ale třeba například z Vídně. Ušetřit můžete několik stovek korun. Za letenku do Chorvatska v průměru vydáte kolem 6 000 až 7 000 korun (jde o cenu u zavedených leteckých společností).

Letenky do Chorvatska kupujte včas

Pokud si koupíte letenky do Chorvatska s předstihem několika měsíce, můžete ušetřit až několik tisíc korun. Vyplatí se proto začít plánovat letní dovolenou včas.

Letenky do Chorvatska můžete pořídit buď pro přímé, nebo nepřímé lety. Přímé lety do Chorvatska najdete třeba u společnosti Czech Airlines nebo Smart Wings. Nepřímé lety pak poskytuje třeba Lufthansa nebo Austrian Airlines.

Destinace

A do jakých destinací můžete v Chorvatsku letět? Letenku si můžete koupit do Dubrovníku, Splitu, Zadaru nebo Záhřebu.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!