Hotel ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm je oáza klidu a komfortu v srdci Valašska

V malebném podhůří Beskyd, v srdci Valašska, se otevírá hotel ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm s 88 elegantně zařízenými pokoji. Stává se tak ideální destinací pro všechny, kteří touží po relaxaci v krásném prostředí, aktivním pobytu v horách nebo hledají ideální místo pro firemní akci.

Tradice a moderna v dokonalé harmonii

Interiér hotelu je inspirován lidovým vzorem z modrotiskových látek, vzdávající hold zručným valašským řemeslníkům. Moderní architektura budovy s 88 komfortně zařízenými pokoji tak vytváří jedinečnou atmosféru, která propojuje kouzlo horské krajiny s designem a komfortem 21. století. Hotel se nachází v klidné zóně na okraji lesoparku, v pěší vzdálenosti od centra Rožnova pod Radhoštěm.

Malebné město zaujme úchvatným okolím, přírodními krásami a bohatým kulturním dědictvím. Hosté se tak mohou ponořit do fascinujícího světa valašských tradic, ochutnat lahodná regionální jídla a prozkoumat malebné uličky s typickými dřevěnými chalupami.

Ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm se stává ideální základnou pro výlety do Beskyd. Hotel nabízí širokou škálu služeb pro relaxační i aktivní pobyt, včetně:

  • Vnitřní a venkovní bazén: Ideální pro osvěžení v horkých letních dnech i relaxaci po náročném dni v horách.
  • Dětské hřiště: Zatímco si rodiče užívají odpočinku, děti se mohou vydovádět na moderním hřišti s prolézačkami a houpačkami.
  • Relax centrum: Sauna, masáže a whirlpool zajistí dokonalý relax a uvolnění svalů.
  • Sportovní zařízení: Minigolf, tenisový kurt, kuželky a stolní tenis zpestří váš pobyt a zaručí zábavu pro celou rodinu.

Šest konferenčních místností s kapacitou až pro 350 účastníků dělá z hotelu ideální místo pro konference, firemní akce a teambuildingové aktivity. Hotel nabízí moderní technické vybavení a profesionální servis, aby vaše akce proběhla hladce a bezchybně.

Nezapomenutelný zážitek s duchem Valašska

V ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm se snažíme nabídnout ideální dovolenou v horách pro rodiny, přátele i páry. Zároveň poskytujeme vše potřebné pro firmy, které chtějí uspořádat firemní akce v krásně situovaném letovisku,“ říká Pavel Maléř, jednatel společnosti JR Management – Hotel, s.r.o. „Náš hotel je důkazem závazku značky ibis Styles poskytovat nezapomenutelný zážitek, který odráží ducha a kouzlo jeho okolí.

Hotely ibis Styles se vyznačují kreativním designem a pohodovou atmosférou. S jedinečným designovým konceptem a optimistickým přístupem poskytují moderní a profesionální pohostinnost. Přátelský personál se těší na setkání s hosty a udělá vše pro to, aby si klienti užili svůj pobyt. Více než 560 jedinečně navržených hotelů ibis Styles ve více než 45 zemích světa každoročně nabízí komfortní pobyt pro páry, rodiny, sólo cestovatele i obchodní hosty.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!