Gastronomický zážitek v srdci Krkonoš: Restaurace V korunách

Procházka malebnou krajinou Krkonošského národního parku je sama o sobě nezapomenutelným zážitkem. Ale co kdybychom vám řekli, že tento zážitek můžete pozvednout na novou úroveň gurmánským dobrodružstvím? Restaurace V korunách, situovaná na Stezce korunami stromů Krkonoše, vám otevírá dveře do světa chutí a vůní, které dokonale odrážejí krásu a bohatství tohoto regionu.

Chuťové pohárky potěší lokální speciality

Vstupte do útulné restaurace V korunách a nechte se okouzlit vůní čerstvě připravovaných pokrmů. Zkušení kuchaři s láskou a respektem k tradicím připravují pestrý výběr jídel z lokálních surovin. Každý den tak na talíři naleznete to nejlepší, co krkonošská kuchyně nabízí. Ochutnejte vydatné polévky, lahodná hlavní jídla z kvalitního masa a zeleniny, a nezapomeňte na sladkou tečku v podobě domácích moučníků a dezertů.

Borůvky – sladké poklady Krkonoš

Krkonoše jsou proslulé svými borůvkami, a proto v restauraci V korunách nesmí chybět ani speciality z těchto lahodných plodů. V Borůvkové Stezce si pochutnáte na domácích sirupech, džemech, kompotech, povidlech a dalších dobrotách, které jsou vyráběny z čerstvě nasbíraných borůvek z okolí. Tyto sladké poklady si pak můžete zakoupit v obchodě a vychutnat si je i doma.

Zábava pro celou rodinu

Restaurace V korunách není jen místem pro gurmánské zážitky, ale i pro zábavu a relaxaci. Prostorná venkovní terasa s dětským hřištěm Emilův lesní svět je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Zatímco si malí mlsouni pochutnávají na zmrzlině a hraní, dospělí si mohou vychutnat lahodný oběd a kochat se úchvatným výhledem na Krkonoše. V teplých měsících je k dispozici i venkovní stánek s rychlým občerstvením a osvěžujícími nápoji.

Poznejte kouzlo Krkonoš

Návštěva restaurace V korunách je skvělou příležitostí k poznání krás Krkonoš z jiné perspektivy. Atmosféra restaurace snoubí moderní styl s tradičními prvky a každý detail prozrazuje lásku k tomuto kraji. Přijďte se přesvědčit, že gastronomie v Krkonoších není jen o chutném jídle, ale i o sdílení zážitků a navazování přátelství. Nechte se okouzlit pohostinností a srdečností personálu a odneste si z Krkonoš nezapomenutelné vzpomínky plné chutí a krásy.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!