Fotili jste na dovolené? Vyrobte si z fotek fotoknihu!

Každý, kdo má chytrý telefon, s ním fotí. Málokdo už si bere s sebou na dovolenou i foťák, a tak pak máme všichni svoje fotky v telefonech. Nenechávejte je tam, vyrobte si z nich fotoknihu!

HappyFoto má aplikaci, ve které je výroba fotoknih vážně jednoduchá. Co budete potřebovat? Fotky v mobilu či počítači (nebo třeba ofoťte či naskenujte černobílé fotky z rodinného fotoalba) a internet.

Víte, že do takové fotoknihy můžete vkládat fotky i texty? Fotokniha pak bude vypadat tak profesionálně, jako když jste ji koupili v knihkupectví. HappyFoto nabízí velkou výhodou v tom, že si svoji knihu můžete rozpracovat například ve svém telefonu, potom uložit zdarma do cloudu a později pokračovat třeba v počítači nebo tabletu. Aplikace funguje na všech zařízeních, nezáleží jí na značce ani na systému.

Jestli ještě žádnou fotoknihu nemáte, vřele vám doporučujeme vyzkoušet právě tu od HappyFota. Určitě budete mít z hotové fotoknihy radost. Nezapomeňte pak aplikaci ohodnotit.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!