Emirates rozšiřuje letový plán do Soulu

Letecká společnost Emirates, která je uznávaná jako jeden z předních mezinárodních hráčů v leteckém průmyslu, oznámila, že od 19. února 2024 výrazně rozšíří své letecké služby do jihokorejského Soulu. Tato expanze spočívá v přidání tří nových letů týdně, čímž celkový počet letů do tohoto destinace dosáhne deseti týdně.

Podrobnosti nových letů

Tyto nově přidané lety, označené jako EK324 a EK325, budou provozovány každý týden v pondělí, středu a pátek. Letouny Boeing 777-300ER, které tyto lety obsluhují, budou odlétat z Dubaje v časných ranních hodinách a po přistání na mezinárodním letišti Inčchon v Soulu se vrátí zpět do Dubaje následující den. Tato nová spojení nejenže nabídnou cestujícím další možnosti letů, ale také zvýší kapacitu pro přepravu cestujících mezi těmito dvěma městy o více než tisíc míst týdně.

Posílení bilaterálních vztahů

Zvýšení počtu letů je také výsledkem silných bilaterálních vztahů mezi Jižní Koreou a Spojenými arabskými emiráty. Tři další lety týdně nejenže posílí obchodní a ekonomické vztahy mezi těmito zeměmi, ale také rozšíří spojení s dalšími globálními destinacemi v rámci sítě Emirates. Kromě toho, zvýšené letové frekvence přinesou dodatečnou nákladní kapacitu, což bude prospěšné pro korejskou ekonomiku.

Historie a současnost letů Emirates do Soulu

Emirates zahájili lety do Soulu již v roce 2005 a od té doby provozují pravidelné denní lety. S novým rozšířením letového plánu budou tyto lety kombinovat nejmodernější letadla Airbus A380 a Boeing 777-300ER, čímž poskytnou cestujícím větší výběr a flexibilitu při plánování jejich cest.

Cestující letící s Emirates mohou očekávat prvotřídní zážitky na palubě. Kromě komfortních sedadel a špičkového zákaznického servisu nabízí Emirates bohatý výběr kulinářských specialit a prémiových nápojů. Zábavní systém palubní zábavy, ice, je vybaven tisíci kanály, včetně široké škály korejských filmů a televizních programů, což zaručuje cestujícím zábavu během letu.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!