Jak praví klasik, v Českých Budějovicích by chtěl žít každý. Co může turistům toto půvabné město na soutoku řek Malše a Vltavy nabídnout?

 

České Budějovice, perla jihu Čech

 

Statutární město jihočeského kraje si návštěvníci oblíbili především pro významná místa s historickou hodnotou. Mezi nejkrásnější zdejší památky se řadí například barokní Samsonova kašna na náměstí nebo proslulá Černá věž nabízející nádherný výhled na panorama města.

Na prohlídku půvabného historického jádra i nejbližšího okolí města je jednoznačně vhodné si vyhradit více času. Turisté proto potřebují kromě tipů na místní zajímavosti zajistit také ubytování v Českých Budějovicích. Zájemcům své brány otevírá hotel Zvon.

 

 

Ruku v ruce s luxusem

 

Grandhotel Zvon dělá čest svému označení pěti hvězdičkami. Celková kapacita hotelu zahrnuje jednak standardní pokoje a též luxusní ubytování s krásným výhledem. Na pokojích nechybí vybavení v podobě vlastní koupelny nebo satelitní TV.

Současně bylo při zařizování jednotlivých pokojů dbáno na použití kvalitních a reprezentativních materiálů a jejich vzájemné sladění. Ve výsledku pokoje působí velmi útulně, harmonicky a zároveň přinášejí dotek luxusu. 

 

Historická duše hotelu Zvon

Hotel zároveň disponuje i vlastním konferenčním sálem, který je vybaven potřebnou špičkovou prezentační technologií. Můžete jej tedy využít i pro reprezentativní účely konferencí a dalších firemních setkání.

Potřebné zázemí pro hosty doplňuje hotelová restaurace s kapacitou 40 míst. Stylovému interiéru dominuje především původní historický prvek v podobě vyřezávaného dřevěného stropu ze 17. století. Menu se v restauraci pak skládá především z lokálních specialit s důrazem na čerstvost a bio kvalitu.

Zvon je tak jedinečný hotel v Českých Budějovicích, kde si návštěvníci mohou vychutnat nejen klid a služby na úrovni, ale také unikátní historickou atmosféru, jíž je prodchnutá celá budova.

Do Českých Budějovic za poznáním