Bageterie Boulevard na Letišti Václava Havla Praha triumfuje v prestižní soutěži

Bageterie Boulevard, provozovaná na Letišti Václava Havla Praha společností Lagardère Travel Retail, si odnáší prestižní ocenění z mezinárodní konference Airport Food & Beverage (FAB) + Hospitality Conference and Awards, která se konala v Kalifornii. Stala se nejlepším evropským fastfoodem pro cestující na letištích.

Ocenění za vysokou kvalitu a inovativní přístup

Toto významné ocenění potvrzuje vysokou kvalitu služeb a inovativní přístup Bageterie Boulevard. Porota ocenila zejména unikátní nabídku, která zahrnuje nejen komfortní menu do letadla, ale i novou službu donášky přímo na gate. Objednávat lze u obsluhy, na samoobslužných kioscích nebo přes aplikaci. Dalším důležitým faktorem byla rychlost obsluhy, která je pro rušná letiště klíčová. Bageterie Boulevard exceluje i v této oblasti díky efektivnímu systému přípravy a podávání jídla.

Mezinárodní ocenění Bageterie Boulevard symbolizuje další milník v růstu společnosti a připravované expanzi do zahraničí. Lagardère Travel Retail, s bohatými zkušenostmi v oblasti cestovního ruchu a maloobchodu, se dokázala perfektně přizpůsobit potřebám moderních cestujících a nabídnout jim vysoký standard služeb. Jako klíčová se ukázala symbióza kvalitního občerstvení a efektivního provozu.

Motivace do budoucna: Nejlepší servis a gastronomický zážitek

Získání prestižního ocenění Airport FAB je pro Bageterii Boulevard velkou motivací do budoucna. Společnost se i nadále bude snažit o to, aby cestujícím na Letišti Václava Havla Praha i na dalších místech po celé ČR poskytovala ten nejlepší servis a gastronomický zážitek.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!