6 tipů, jak využít magnetické háčky na cestách a dovolené

Cestujete v obytném voze? Kempujete nebo jezdíte na dovolenou do apartmánu v Chorvatsku? Vezměte si s sebou na dovolenou magnetické háčky. Hodí se všude. Inspirujte se tipy na využití magnetických držáků na cestách.

Magnetické háčky s neodymovým magnetem využijete doma, v kanceláři, dílně, na zahradě i během dovolené. Háčky přicvaknete na kovový povrch během sekundy. Kdykoliv je zase sejmete a přemístíte jinam, bez vrtání a lepení. Ideální na cesty!

1) Pověste na magnetické háčky tašky v kufru auta

Magnetické háčky využijete v kufru u auta. Pokud je v zavazadlovém prostoru automobilu vidět kus kovu karoserie, přicvakněte tam magnetický háček a pověste na něj třeba cestovní tašku.

2) Připevněte na magnetický háček stínítko do okna automobilu

I rám dveří auta mívá kousek viditelné kovové části v barvě karoserie. Přichyťte tam kovový háček a zavěste stínítko proti slunci nebo zatemňovací látku pro nocování v autě. Háčky však v autě používejte, jen když váš vůz stojí na místě, je to bezpečnější. 

3) Zavěste na magnetické držáky klíče a svítilnu

Přespáváte v dodávce přestavěné na obytný vůz? Nacvakněte sklopný magnetický držák na karoserii vedle posuvných dveří a zavěste na něj klíče a baterku. Až budete potřebovat v noci na toaletu, budete mít světlo hezky po ruce.

4) Pověste toaletní tašku na neodymové háčky

V karavanu občas není kam pověsit závěsnou toaletní tašku a organizér na kosmetiku. Neodymový magnetický háček udrží toaletní tašku se vším, co potřebujete pro svou osobní hygienu.

5) Usušte v obytném voze ručníky – zavěste je na háček

Jak na cestách v obytném voze usušit ručníky? Využijte nerezové háčky přicvaknuté na vnitřní karoserii rovněž k zavěšení a usušení ručníků nebo utěrek či osušek. Stačí, když mezi dva magnetické háčky natáhnete šňůru, na kterou prádlo pověsíte.

6) Rozšiřte závěsné plochy v apartmánu díky háčkům z neodymu

V apartmánech mnohdy chybí dostatek ploch pro zavěšení ručníků a utěrek. Nacvakněte magnetické háčky na radiátor, lednici, bok pračky nebo topný žebřík v koupelně.

Magnetické držáky se hodí také doma, v dílně a na zahradě. Omrkněte další nápady pro magnetické držáky.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!