4 důvody, proč si vytvořit kalendář z fotek z dovolených

Schválně se mrkněte do svých archivů, jakých fotek máte nejvíc. Jestli je to těch z dovolených, máte to stejně jako my. Napadlo někdy vyrobit z nich kalendář? Že ne? To je škoda, protože existuje dost důvodů, proč si ho vytvořit.

Například u HappyFota si vytvoříte fotokalendář sami v klidu domova či při prokrastinaci v práci. Díky přívětivým offline i online programům vám to půjde samo. Na stránkách www.happyfoto.cz si můžete vybrat z několika formátů a velikostí nástěnných kalendářů, ale najdete tam i stolní nebo plánovací. Až budete mít kalendář připravený, jednoduše si ho objednáte jedním kliknutím. Pak už budete jen čekat na pošťáka, který vám ho přinese až domů. V laboratoři HappyFota vám kalendář vyrobí už za tři pracovní dny!

A teď ty důvody, proč si fotokalendář z dovolenkových fotek vytvořit:

1. Celý rok budete mít na očích svoje vzpomínky

Je to tak. Fotky máte v počítači, v telefonu, v lepším případě v nějaké internetové galerii nebo na Facebooku. Ale díváte se na ně každý den? Možná na ty, které máte na ploše. Když si ale ze svých fotek vyrobíte kalendář, budete se na ně dívat celý rok. Tedy přesněji na každou jeden měsíc.

2. Nezabere to moc času

Vytvoření fotokalendáře nezabere tolik času jako třeba vytvoření fotoknihy. Stačí jen vybrat 12 pěkných fotek a jednu nejlepší na obálku. Do šablony od HappyFota je nasypete raz dva a nikam nemusíte ani při jeho výrobě, ani pro něj. Suma sumárum tomu opravdu nemusíte věnovat víc než hodinku.

3. Není to drahé

Ceny kalendářů u HappyFota začínají na 252 korunách. A když budete číhat na akce, určitě ušetříte, protože kalendáře bývají ve slevě. Stačí se stát fanouškem HappyFota na Facebooku nebo od něj odebírat newslettery, oni už vás upozorní.

4. Je to skvělý dárek

Takový osobní fotokalendář už dostal na kolena kdejakého partnera nebo dojetím rozplakal babičku. Jako osobní dárek bezkonkurečně vede nad všemi mýdly, parfémy, bačkorami a ponožkami. Možná je dokonce lepší než lahev nějakého alkoholu.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!