10 důvodů, proč navštívit Aquapark a termální koupaliště Velký Meder

Jestli chcete zažít léto jako u moře, ale nestrávit hodiny na cestě, domluvit se rodným jazykem a neutratit za dovolenou majlant, zajeďte si na Slovensko. Do Velkého Mederu na Žitný ostrov. Tady máte důvody, proč je Meder tak skvělý!

  1. Nejvíc slunce

Žitný ostrov je statisticky nejslunečnějším místem na Slovensku, takže je jasné, že odtamtud přijedete opálení jako od moře.

  1. 10 bazénů, velká plocha, super teploty

V době letní sezóny tam mají otevřených až 10 bazénů. Vodní plocha má po sečtení celkem je 3910 m2 a teplota vody v nich dosahuje 25 až 37 °C. Navíc je to voda geotermální a má blahodárné účinky na pohybové ústrojí člověka. Které moře splňuje všechny tyto pozitiva?

  1. Adrenalin

Máte rádi bezpečné nebezpečí? Tak to jste v Mederu na správném místě, protože po barevných skluzavkách to pěkně sviští a určitě si zaječíte, až vás toboganové potrubí vyhodí na rozměrnou rampu.

  1. Máte děti? 

Ty mají vyhrazený prostor venku a určitě je zabaví třeba vodní dělo.

  1. Menší děti? 

O ty se vám postará profesionální tým bavičů na Ostrově drobotiny.

  1. Lanová dráha

Až vás omrzí voda, můžete se vydat do Tarzanie, což je lanová dráha s délkou 650 metrů. Je rozdělena do dvou tras podle obtížnosti.

  1. Ani hlad, ani žízeň

V aquaparku si můžete zajít hned do několika stravovacích zařízení restauračního i fastfoodového typu. Kavárničku a vinárničku tam mají také.

  1. Žádná nuda

Animační programy tu probíhají celoročně, ale teď v létě si můžete zajít třeba i na vystoupení hudební skupiny. Možná vás zaujmou i pěnové párty nebo laserová show.

  1. Novinka: wellness centrum

Mají ho tu od února a skládá se ze čtyř typů saun (infra, parní, finské a bylinkové), solné jeskyně, vířivky Jakuzzi, ochlazovacího bazénu, biosolária, dvou relaxčních místností, masážních služeb, pedikúry (i rybí), kosmetiky, akupresurní masáže Ceragem a magnetoterapie Bemer.

  1. Cena je příznivá

V letní sezóně (do konce srpna) zaplatí dospělý za celodenní pobyt 10 Eur, rodinná vstupenka (2 dospělí a 1 dítě) vychází na 22,50 Eur. Ubytovaní hosté mají slevy.

Redakce

Redakce

Milujeme cestování a rádi o něm také píšeme. Čtěte náš magazín o cestování a získejte skvělé rady a tipy na dovolenou pro celou rodinu. Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Napište nám!